12 year warranty

Grindų šildymas

T2QuckNet

Grindų šildymo kilimėliai

Tolygus grindų šildymas

Idealus plonai grindų konstrukcijai, pritaikytas montuoti tiesiog į plytelių klijus iškarto po plytelėmis arba į išlyginamąjį sluoksnį po grindų danga. Daugiau informacijos  »

T2Blue

Grindų šildymo kabeliai

Tolygus grindų šildymas

Įprasti radiatoriai šildo orą, kuris sušilęs pakyla prie lubų, kai tuo tarpu grindys lieka šaltos. Raychem grindų šildymas paskirsto šilumą tolygiai po visą patalpą, o grindys tampa pačia šilčiausia vieta, ten kur ir yra labiausiai pageidaujama. Daugiau informacijos  »

T2Red

Savireguliuojanti grindų šildymo sistema

Tolygus grindų šildymas

T2Red savireguliuojnačių šildymo kabelių sistema reaguoja į kitus šilumos šaltinius, pavyzdžiui, saulės spindulių, elektros prietaisų ir apšvietimo, ir pagal tai automatiškai nustato tiekiamą galią. Daugiau informacijos  »

T2Reflecta

Taupanti energiją grindų šildymo sistema

Tolygus grindų šildymas

Šioje sistemoje suderintas savireguliuojantis T2Red šildymo kabelis ir T2Reflecta, dengtos aliuminiu šiluminės izoliacijos plokštės su paruoštais grioveliais. Ji leidžia papildomai sutaupyti 20% ir daugiau energijos. Šiluminė izoliacija ir aliuminio plokštės sumažina šilumos nuostolius ir tolygiai paskirsto šilumą. Daugiau informacijos  »

CeraPro

Ypač plonas šildymo kabelis

Tolygus grindų šildymas

Plonas šildymo kabelis (tik 3mm) klojamas tiesiog į plytelių klijus su unikalia tvirtinimo sistema. "Juostos" ir "tinklelio" tvirtinimo sistema leidžia greitai ir lengvai sumontuoti šildymo kabelį apeinant kliūtis ar netaisyklingos konfigūracijos patalpoje. Daugiau informacijos  »

Vamzdynų apsauga nuo užšalimo

FrostGuard komplektai – efektyvi vamzdynų apsauga

Sutrikęs vandens tiekimas, sutrūkę vamzdžiai ir čiaupai – visa tai įvyksta jeigu vamzdynai netinkamai apsaugoti nuo šalčio.

FrostGuard komplektai patikimai apsaugos vamzdynus nuo žiemos šalčių. Šiuolaikinių šildymo metodų panaudojimas užtikrina komfortą ir ramybę. Daugiau informacijos  »

Latakų ir lietvamzdžių apsauga nuo užšalimo ir apledėjimo

FroStop Black

Savireguliuojanti latakų apsaugos nuo užšalimo sistema

Tirpstantis ir vėl užšąlantis ledas gadina stogus ir latakus. Ledo užtvaros stabdo tolimesnį vandens nutekėjimą ir sukelia rimtų nuostolių (vanduo prasisunkia į patalpas, apgadinami fasadai). "Raychem" apsaugos nuo užšalimo sistema neleidžia užšalti skysčiams vamzdžiuose. Ji taip pat neleidžia latakuose ir lietvamzdžiuose susiformuoti ledo užtvaroms ir varvekliams. Daugiau informacijos  »

Įėjimų ir įvažiavimų apsauga nuo apledėjimo

EM2/EM4

Dėl susiformavusio ledo gali įvykti nelaimės.

Raychem Raychem turi sumanų sprendimą, kaip saugiai ir efektyviai tirpdyti sniegą ir ledą. Sniego tirpinimo sistemos yra naudojami patikimos konstrukcijos šildymo kabeliai, todėl jas galima įrengti sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, betone, smėlyje ir net užpilti karštu asfaltu. Daugiau informacijos  »

Karšto vandens temperatūros palaikymas

HWAT

Karšto vandens temperatūros palaikymas savireguliuojančiu šildymo kabeliu

Atsukę karšto vandens čiaupą, dažnai sulaukiate ne to ko tikėjotės – iš čiaupo bėga šaltas vanduo. Ši nemaloni situacija iškyla todėl kad vieta kur yra pašildomas vanduo yra nutolusi nuo vandens naudojimo vietos ir karštas vanduo vamzdynuose po paskutinio jo panaudojimo spėja atvėsti.

Savireguliuojanti Raychem sistema užtikrina reikiamą vandens temperatūrą vamzdynuose ir leidžia išvengti šios nemalonios situacijos Daugiau informacijos  »