Apie kompaniją

Raychem rūpnīca Tihuanā

Raychem apjungia rinkos lyderių, Pyrotenax, DigiTrace, Tracer, T2, TraceTek žinias, patirtį, paslaugas ir produktus, šiuo metu yra didžiausias šildymo kabelių tiekėjas pasaulyje.

Mūsų elektros šildymo sistemos apima pilną jų pritaikymo spektrą: nuo šildomų grindų iki technologinių temperatūrų palaikymo sprogimui pavojingose zonose ir iki 600°С pramonėje.

Raychem – inovacinė kompanija siūlanti pasaulinio lygio produktus ir paslaugas "iki rakto" žinoma po tokiais rinkoje žinomais prekės ženklais, kaip: Raychem Tracer Hew-Therm Pyrotenax DigiTrace

Raychem visada gali pasiūlyti technologiją labiausiai atitinkančią Jūsų poreikiams.

Per daugiau kaip 50 metų mes patiekėme daugiau kaip 500 tuks. km šildymo kabelio visame pasaulyje.

Kompanija Raychem (JAV) buvo įkurta 1957 metais, išradėjo ir inžinieriaus Paulo Kuko. Be daugelio kitų pasiekimų, Raychem žinoma kaip savireguliuojančių šildymo sistemų išradėja ir pagrindinė tiekėja. Šios technologijos rado pritaikymą netgi karinėje ir kosmoso pramonėje. Raychem dėka buvo išrastas pirmasis savireguliuojantis šildymo kabelis, kuris dėl savo technologinių pranašumų greitu laiku tapo vamzdynų apsaugos nuo užšalimo ir technologinių temperatūrų palaikymo sistemų standartu. 20 metų bėgyje Raychem ir toliau plėtojo tyrimus polimerinių medžiagų chemijos srityje, kad patiektu į rinką inovacinius sprendimus.

Raychem vysto veiklą 56 šalyse ir turi projektų valdymo patirties visame pasaulyje.

Raychem – pasaulinis lyderis elektros šildymo kabelių rinkoje!